turystyka Wypoczynek

Na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Rainbow Tours i PLL LOT

Na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Rainbow Tours i PLL LOT
Rainbow Tours podpisał umowę z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner. Po raz pierwszy w Polsce dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, oraz na Kubę i Sri Lankę już od listopada będą tak komfortowe dzięki różnym udogodnieniom na pokładzie oraz istotnemu skróceniu czasu

Data publikacji: 08.05.2013

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Rainbow Tours i PLL LOT

Kategoria: turystyka, wypoczynek, turystyka, wypoczynek

Rainbow Tours podpisał umowę z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner. Po raz pierwszy w Polsce dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, oraz na Kubę i Sri Lankę już od listopada będą tak komfortowe dzięki różnym udogodnieniom na pokładzie oraz istotnemu skróceniu czasu lotu.

Rainbow Tours podpisał umowę z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner. Po raz pierwszy w Polsce dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, oraz na Kubę i Sri Lankę już od listopada będą tak komfortowe dzięki różnym udogodnieniom na pokładzie oraz istotnemu skróceniu czasu lotu.

Boeing 787 Dreamliner to pierwszy samolot odrzutowy, którego konstrukcję zbudowano przy użyciu materiałów kompozytowych i zaprojektowano tak, by pasażerowie mogli w pełni cieszyć się komfortem w trakcie lotu. Boeing 787 ma większe okna, utrzymuje wyższy poziom wilgotności oraz bardziej komfortową dla pasażera wysokość ciśnienia w kabinie. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, iż będzie to lot bezpośredni z Warszawy, dzięki czemu klientom Rainbow Tours wybierającym się już od listopada do Tajlandii, Meksyku, na Kubę oraz Sri Lankę w sposób znaczący skróci się czas przelotu.

-W Polsce segment turystyki egzotycznej rośnie bardzo dynamiczne. Rainbow Tours od kilku lat z sukcesem eksploruje tę część rynku, ale jak do tej pory główną przeszkodą w naprawdę szybkim rozwoju sprzedaży destynacji egzotycznych był bardzo męczący przelot, który zwykle odbywał się z jedną lub dwoma przesiadkami, a całość podróży trwała 16-18 godzin. Od dziś to się zmienia –  już po 9 h lotu z Warszawy, można wysiąść na drugiej półkuli i cieszyć się słońcem. Jesteśmy bardzo podekscytowani współpracą z LOT-em i wierzymy głęboko, że relatywnie krótki rejs bez przesiadek i to najnowocześniejszym samolotem świata, otworzy destynacje egzotyczne na te segmenty rynku, które do tej pory takich podróży unikały- mówi Grzegorz Baszczyński- Prezes Rainbow Tours

A to już wiesz?  Agoda.com zaprasza na jarmarki adwentowe

Ten najnowocześniejszy samolot na świecie w każdej z klas: Ekonomicznej, Premium Club oraz Elite Club oferuje system rozrywki pokładowej obejmujący bogaty wybór aplikacji takich jak: filmy na żądanie, audiobooki , muzyka, e-reader do czytania aktualnych wydań czasopism oraz magazynów, gry, USB oraz możliwość śledzenia pozycji samolotu podczas trwania rejsu. Na klientów, którzy wybiorą Klasę Ekonomiczną czekają między innymi: nowoczesne fotele, indywidualny monitor oraz pilot do systemu rozrywki pokładowej, słuchawki z redukcja szumu, komfortowa odległość pomiędzy rzędami siedzeń. Posiłki i napoje są za dodatkową opłatą. Klasa Premium Club, jest klasą o podwyższonym standardzie z trzema rzędami wygodnych, szerokich foteli z podnóżkami i regulowanymi zagłówkami, gwarantującymi komfort podróży niedostępny do chwili obecnej na żadnym rejsie czarterowym z Polski. Dodatkowe atuty, to między innymi: indywidualne monitory w środkowych podłokietnikach oraz pilot systemu rozrywki pokładowej, USB, słuchawki z redukcją szumów, trzy posiłki podczas lotu, napoje bezalkoholowe oraz wybrane alkoholowe, priorytetowa odprawa w Warszawie przy stanowiskach LOT Elite Club/Business Class. Dopłata za klasę Premium Club wynosi 999 złotych od osoby w obie strony. W klasie Elite Club, która jest klasa biznes klienci otrzymają możliwość wyjątkową jakość podróżowania oraz najwyższą jakość wypoczynku dzięki luksusowym, elektronicznie sterowanym fotelom, które rozkładają się do pełnej leżącej pozycji ( długość aż 190 cm). Do dyspozycji pasażerów będą również indywidualne monitory z pilotem do systemu rozrywki pokładowej, słuchawki z redukcją szumu, USB, przybory toaletowe oraz zasłonki pomiędzy fotelami pozwalające na oddzielenie się od współpasażerów lotu podczas snu. Całość uzupełnia doskonałej jakości wyżywienie oraz nieograniczona ilość napojów bezalkoholowych oraz wybranych alkoholi. Dodatkowo pasażerowie mają zagwarantowaną priorytetową odprawę przy stanowiskach LOT Elite Club/Business Class. Dopłata za Klasę Elite Club wynosi 1599 złotych od osoby w obie strony.

A to już wiesz?  Płocki „Petropol” dołączył do sieci Best Western

 

źródło: Biuro Prasowe Rainbow

Załączniki: Na egzotyczne wakacje Dreamlinerem z Rainbow Tours i PLL LOT turystyka, wypoczynek, turystyka, wypoczynek - Rainbow Tours podpisał umowę z PLL LOT na obsługę przelotów czarterowych samolotem odrzutowym Dreamliner. Po raz pierwszy w Polsce dalekie podróże do Tajlandii, Meksyku, oraz na Kubę i Sri Lankę już od listopada będą tak komfortowe dzięki różnym udogodnieniom na pokładzie oraz istotnemu skróceniu czasu lotu.

Hashtagi: #turystyka, wypoczynek #turystyka, wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy