nowe produkty/usługi turystyka Wypoczynek

Zima należy do Rainbow Tours

Touroperator Rainbow Tours przygotował dla swoich klientów ofertę wycieczek na sezon 2011/2012. Znalazło się w nich wiele nowości m.in. wyjazdy na narty samolotem, zwiedzanie Berlina, a dla miłośników gorących plaż – Teneryfa. Biuro nie zapomina również o najmłodszych. Dla nich przewidziano

Data publikacji: 18.08.2011

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Zima należy do Rainbow Tours

Kategoria: nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek

Touroperator Rainbow Tours przygotował dla swoich klientów ofertę wycieczek na sezon 2011/2012. Znalazło się w nich wiele nowości m.in. wyjazdy na narty samolotem, zwiedzanie Berlina, a dla miłośników gorących plaż – Teneryfa. Biuro nie zapomina również o najmłodszych. Dla nich przewidziano Figlokluby.

Touroperator Rainbow Tours przygotował dla swoich klientów ofertę wycieczek na sezon 2011/2012. Znalazło się w nich wiele nowości m.in. wyjazdy na narty samolotem, zwiedzanie Berlina, a dla miłośników gorących plaż – Teneryfa. Biuro nie zapomina również o najmłodszych. Dla nich przewidziano Figlokluby.

– W ofercie wyjazdów zimowych dostępnych jest wiele nowych propozycji dla naszych klientów. Miłośnicy białego szaleństwa,  osoby lubiące gorące klimaty oraz amatorzy zwiedzania zabytków – każdy znajdzie w niej swoją wymarzoną wycieczkę- mówi Emilia Bratkowska, dyrektor marketingu Rainbow Tours

Z wycieczek autokarowych nowością jest zwiedzanie Berlina połączone z wizytą w Tropical Island- jednym z największych aquaparków w Europie. W ofercie dostępny jest również nowy program „Paryż dla małych i dużych dzieci”, który łączy zwiedzanie miasta z całodniową wycieczką do w Disneylandu. Klientów, którzy nie dysponują dużą ilością wolnego czasu  Rainbow Tours zaprasza na weekendowy wypad do Lizbony. Miłośnicy gorących klimatów mogą wybrać się na Wyspy Kanaryjskie. Touroperator przygotował program ośmiodniowego  samodzielnego zwiedzania Teneryfy, Lanzarote i Fuerteventury.

Rainbow Tours, jako jedyny duży touroperator w Polsce, proponuje wyjazdy na białe szaleństwo z samolotem. W ofercie znalazły się m.in. takie doliny narciarskie jak Val di Sole, Val di Fiemme/Fassa we Włoszech czy region Tignes lub Alpe d'Huez. Przeloty realizowane będą liniami Enter  Air, z którymi touroperator  współpracował w sezonie letnim.

Z myślą o najmłodszych narciarzach Rainbow Tours zorganizuje dwa Figlokluby , we Włoszech w Val di Sole i Val di Fiemme. W programach główny nacisk położony będzie na pomysłowość, dynamikę oraz wysoki poziom nauczania. Poza nauką jazdy na nartach w ramach klubu będzie wiele atrakcji: kulig, bitwy na śnieżki, budowa igloo, poznawanie legend i lokalnych zwyczajów.

A to już wiesz?  Db GROUP projektuje Hampton by Hilton w Świnoujściu

– W ten sposób liczba Figloklubów działających w sezonie zimowym zwiększyła się do pięciu. Pozostałe trzy znajdują się na Fuerteventurze, w Hurghadzie i Sharm el Sheikh – wyjaśnia Emilia Bratkowska. – Oprócz animacji dla dzieci chcemy zadbać o atrakcje dla dorosłych. Po męczącym dniu na stoku animatorzy zaproszą do wspólnej zabawy. W programie będą m.in. kuligi, karaoke, gry towarzyskie – dodaje.

 Dla narciarzy biuro wprowadziło w ofercie kolejną nowość – Rainbow Sky, narciarska szkółka dla młodzieży i dorosłych. Najważniejsze zalety programu to: polscy instruktorzy narciarstwa, dwu-godzinne zajęcia pięć dni w tygodniu, możliwość zakupienia lekcji indywidualnych  ze zniżką.

W okresie świąt Bożego Narodzenia Rainbow Tours oferuje swoim klientom dłuższe niż do tej pory, czterodniowe wycieczki do Rovaniemi w Laponii – wioski Świętego Mikołaja.  Z nowości sylwestrowych touroperator proponuje wyjazd do Uzbekistanu. W ofercie przewidziano wycieczki do Samarkandy uzbeckiej „stolicy nad stolicami” Samarkandy oraz Buchary- miasta-muzeum.

źródło: Biuro Prasowe Rainbow

Załączniki: Zima należy do Rainbow Tours nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek - Touroperator Rainbow Tours przygotował dla swoich klientów ofertę wycieczek na sezon 2011/2012. Znalazło się w nich wiele nowości m.in. wyjazdy na narty samolotem, zwiedzanie Berlina, a dla miłośników gorących plaż – Teneryfa. Biuro nie zapomina również o najmłodszych. Dla nich przewidziano Figlokluby.

Hashtagi: #nowe produkty/usługi #turystyka, wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy