nowe produkty/usługi turystyka Wypoczynek

Sky Club z wyższą gwarancją i uzdrowiskami w ofercie

Przed nowym sezonem Lato 2012 spółka Sky Club, organizator wyjazdów turystycznych dla marek Sky Club i Triada, sfinalizowała proces podniesienia kwoty gwarancji ubezpieczeniowej z 17,5 mln do 25 mln złotych. Nowa, wyższa gwarancja udzielona przez TU Europa SA zabezpiecza wszystkich klientów marek Sky Club i Triada i jest ważna do 16 września 2012 r. W ofercie touroperatora pojawiły się także pobyty w uzdrowiskach Wysowa nad Parkiem, Muszyna nad Popradem i Uniejów Park. Nowy produkt dedykowany jest wszystkim poszukującym odpoczynku i regeneracji zdrowotnej oraz wysokiej jakości

Data publikacji: 10.04.2012

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Sky Club z wyższą gwarancją i uzdrowiskami w ofercie

Kategoria: nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek

Przed nowym sezonem Lato 2012 spółka Sky Club, organizator wyjazdów turystycznych dla marek Sky Club i Triada, sfinalizowała proces podniesienia kwoty gwarancji ubezpieczeniowej z 17,5 mln do 25 mln złotych. Nowa, wyższa gwarancja udzielona przez TU Europa SA zabezpiecza wszystkich klientów marek Sky Club i Triada i jest ważna do 16 września 2012 r. W ofercie touroperatora pojawiły się także pobyty w uzdrowiskach Wysowa nad Parkiem, Muszyna nad Popradem i Uniejów Park. Nowy produkt dedykowany jest wszystkim poszukującym odpoczynku i regeneracji zdrowotnej oraz wysokiej jakości usług.

Przed nowym sezonem Lato 2012 spółka Sky Club, organizator wyjazdów turystycznych dla marek Sky Club i Triada, sfinalizowała proces podniesienia kwoty gwarancji ubezpieczeniowej z 17,5 mln do 25 mln złotych. Nowa, wyższa gwarancja udzielona przez TU Europa SA zabezpiecza wszystkich klientów marek Sky Club i Triada i jest ważna do 16 września 2012 r. W ofercie touroperatora pojawiły się także pobyty w uzdrowiskach Wysowa nad Parkiem, Muszyna nad Popradem i Uniejów Park. Nowy produkt dedykowany jest wszystkim poszukującym odpoczynku i regeneracji zdrowotnej oraz wysokiej jakości usług.

Sky Club Sp z o.o., od września ubiegłego roku jedyny organizator wyjazdów pod markami Triada i Sky Club, ma już nową, podwyższoną gwarancję ubezpieczeniową na kwotę 25 milionów złotych. – Wysokość kwoty gwarancyjnej jest zgodna z zaleceniami Urzędu Marszałka Województwa Mazowieckiego i całkowicie adekwatna do liczby turystów, którą planujemy obsłużyć w nadchodzącym sezonie letnim – mówi Agnieszka Dral, Wiceprezes Zarządu Sky Club Sp. z o.o. Ubezpieczycielem Sky Club pozostaje Towarzystwo Ubezpieczeń Europa SA, które współpracuje ze spółką Sky Club od kilku lat. – Przyznanie gwarancji ubezpieczeniowej spółce Sky Club jest kontynuacją naszej owocnej współpracy. Podniesienie sumy gwarancji to krok świadczący o rzetelności i odpowiedzialności touroperatora – mówi Krzysztof Mędrala, Wiceprezes Zarządu TU Europa SA.

A to już wiesz?  PromujNoclegi.pl - połączenie PR i skutecznej reklamy w Internecie dla branży hotelarskiej

Przed sezonem Lato 2012 Sky Club oferuje klientom nie tylko wyższe zabezpieczenia, ale również nowy produkt: wypoczynek i regenerację w trzech polskich uzdrowiskach, Wysowa nad Parkiem, Muszyna nad Popradem i Uniejów Park. – Rezerwując pobyt w uzdrowiskach za pośrednictwem Sky Club, nasi klienci otrzymają specjalny 5% rabat od ceny katalogowej oraz gratisowy zabieg SPA – mówi Agnieszka Dral ze Sky Club.  Aby zarezerwować pobyt, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronach internetowych marek Sky Club i Triada (www.sky-club.eu, www.triada.pl) lub zadzwonić na call center.

Uzdrowisko Muszyna nad Popradem słynie z leczniczych wód mineralnych i dobrze rozwiniętej bazy turystycznej. Zaletą uzdrowiska Wysowa nad Parkiem jest przede wszystkim piękna lokalizacja w Beskidzie Niskim na południu Polski, w przepięknej dolinie rzeki Ropy, otoczonej z trzech stron zalesionymi wzniesieniami Gór Hańczowskich. Uniejów natomiast znany jest z wykorzystywania źródeł geotermalnych. Obiekty uzdrowiskowe, w których pobyt rezerwować już można za pośrednictwem Sky Club, należą do Instytutu Zdrowia Człowieka.

Inwestycje w infrastrukturę i nowy pomysł na ofertę uzdrowisk to sposób na przezwyciężenie stereotypów, które kształtowały myślenie o tego typu obiektach. Muszyna, Uniejów czy Wysowa oferują usługi na wysokim, europejskim poziomie. Każdej zapracowanej i zabieganej osobie zapewnimy prawdziwy relaks, regenerację zdrowotną oraz równie cenny odpoczynek psychiczny – mówi Marek Garncarczyk, Członek Zarządu Instytutu Zdrowia Człowieka Sp. z o.o.

Wypoczynek w Polsce to nowa kategoria produktów, o którą rozszerzamy nasza ofertę, podążając za oczekiwaniami klientów – mówi Agnieszka Dral, Wiceprezes Zarządu Sky Club Sp. z o.o. – Chcemy promować ten produkt turystyczny za pośrednictwem własnych kanałów dystrybucji, ponieważ dostrzegamy jego ogromny potencjał i wierzymy, że będzie doskonałym uzupełnieniem dla naszej oferty – dodaje.

To nie wszystko, co touroperator Sky Club przygotował dla swoich klientów na nadchodzące miesiące –  kolejnymi nowościami będą m.in. oferty dla pasjonatów żeglarstwa, wycieczki z możliwością dojazdu własnego, a także hotele All Inclusive w Polsce i wiele innych, zróżnicowanych propozycji wypoczynkowych.

A to już wiesz?  Startuje „Polonus Partner” – koalicja polskich przewoźników autokarowych

źródło: Biuro Prasowe Sky Club

Załączniki: Sky Club z wyższą gwarancją i uzdrowiskami w ofercie nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek - Przed nowym sezonem Lato 2012 spółka Sky Club, organizator wyjazdów turystycznych dla marek Sky Club i Triada, sfinalizowała proces podniesienia kwoty gwarancji ubezpieczeniowej z 17,5 mln do 25 mln złotych. Nowa, wyższa gwarancja udzielona przez TU Europa SA zabezpiecza wszystkich klientów marek Sky Club i Triada i jest ważna do 16 września 2012 r. W ofercie touroperatora pojawiły się także pobyty w uzdrowiskach Wysowa nad Parkiem, Muszyna nad Popradem i Uniejów Park. Nowy produkt dedykowany jest wszystkim poszukującym odpoczynku i regeneracji zdrowotnej oraz wysokiej jakości usług.

Hashtagi: #nowe produkty/usługi #turystyka, wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy