nowe produkty/usługi turystyka Wypoczynek

Opolskie "oczko" Best Western

Już 21 obiektów w Polsce należy do największej na świecie rodziny hotelowej. W marcu otwarty został BEST WESTERN Hotel Opole Centrum, który jest pierwszą inwestycją funkcjonującą pod marką Best Western w województwie

Data publikacji: 06.03.2014

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Opolskie "oczko" Best Western

Kategoria: nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek

Już 21 obiektów w Polsce należy do największej na świecie rodziny hotelowej. W marcu otwarty został BEST WESTERN Hotel Opole Centrum, który jest pierwszą inwestycją funkcjonującą pod marką Best Western w województwie opolskim.

Już 21 obiektów w Polsce należy do największej na świecie rodziny hotelowej. W marcu otwarty został BEST WESTERN Hotel Opole Centrum, który jest pierwszą inwestycją funkcjonującą pod marką Best Western w województwie opolskim.

Dzięki wartej około siedmiu milionów złotych inwestycji, w centrum Opola, powstał nowoczesny hotel, który udostępnia 28 pokoi oraz dwa apartamenty, oferując 61 miejsc noclegowych. Goście będą mogli skorzystać również z mogącego pomieścić 20 samochodów parkingu. Dla klientów biznesowych przewidziano natomiast w pełni wyposażoną salę konferencyjną, w której będzie mogło się spotkać do 70 osób.

Trzygwiazdkowy obiekt ma być przede wszystkim przyjazny, dlatego w klimatyzowanych pokojach na gości czekać będzie zestaw powitalny. Zmęczeni podróżni będą mogli zrelaksować się w saunie, jacuzzi lub w profesjonalnym gabinecie masażu.

Jednak głównym atutem BEST WESTERN Hotel Opole Centrum jest doskonała lokalizacja. Obiekt położony jest w samym sercu miasta, przy ulicy Waryńskiego 17. Od zabytkowego rynku dzieli go zaledwie 600 metrów, a żeby dotrzeć do słynnego amfiteatru opolskiego wystarczy 10 minutowy spacer. Dlatego hotel będzie nie tylko ważnym miejscem dla turystów. Na dole kamienicy mieści się restauracja Popina, której łącząca włoskie, francuskie i hiszpańskie smaki oferta jest skierowana zarówno do gości hotelowych jak i mieszkańców miasta. W budynku powstał również pub Swing, który dzięki wieczorom jazzowym ma szansę stać się ważnym miejscem dla opolskich miłośników muzyki.

– Do otwarcia przygotowywaliśmy się przez wiele miesięcy. Starannie wybieraliśmy usługi hotelowe, a także szkoliliśmy obsługę, dzięki temu jesteśmy pewni, że już pierwsi goście będą zadowoleni z pobytu w naszym obiekcie – mówi Magdalena Gittings, dyrektorka BEST WESTERN Hotel Opole Centrum. – Cieszymy się również, że spełniliśmy wszystkie wymagania Strategii Jakości Best Western. Jest to dla nas jasny sygnał, że nasza oferta będzie na tle innych obiektów w Opolu wyjątkowa – dodaje.

A to już wiesz?  Podróże od kuchni – KAYAK.pl zdradza, jak Polacy jedzą na wakacjach

Dzięki BEST WESTERN Hotel Opole Centrum największa na świecie rodzina hotelowa jest już obecna w 13 polskich województwach. 21 obiektów oferuje obecnie 1859 pokoi. Hotele Best Western funkcjonują w 15 miastach. Są to lokalizacje kluczowe z punktu widzenia zagranicznych turystów, takich jak Warszawa, Kraków, Trójmiasto czy Wrocław, a także ważnych punktach na biznesowej mapie polskich, takich jak Katowice, Kielce czy Rzeszów.

– Województwo opolskie należy do tych regionów na mapie Polski, w których jest jeszcze dużo miejsca na rozwój oferty hotelowej o wysokim standardzie. Dzięki przynależności do Best Western inwestorzy uzyskują cały szereg narzędzi, które pomagają w zdobywaniu gości nie tylko w największych miastach, ale także w mniejszych ośrodkach, gdzie oferta obiektu musi być dostosowana precyzyjnie do potrzeb rynku – mówi Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę. – Otwarcie hotelu w Opolu jest pierwszym z serii, które planujemy w pierwszej połowie 2014 r. W najbliższych miesiącach do naszej sieci dołączą jeszcze obiekty we Wrocławiu i w Płocku – dodaje.

 

O sieci Best Western

Best Western to największa na świecie rodzina hotelowa, do której należy obecnie ponad 4 000 hoteli w ponad 100* krajach na całym świecie. Działają one pod trzema markami: BEST WESTERN, BEST WESTERN PLUS oraz BEST WESTERN PREMIER. To, co łączy obiekty Best Western to jakość i standard obsługi klientów, wspólny system rezerwacyjny oraz programy sprzedażowo – marketingowe. Wszystkie hotele należące do sieci są niezależnie zarządzane i stanowią własność prywatnych inwestorów. Każdego dnia goszczą łącznie setki tysięcy gości. BW Hotels Osuuskunta, określany też jako Best Western Hotels Finland, Baltic States and Poland, jest siedzibą biura reprezentującego sieć Best Western w Finlandii, krajach bałtyckich oraz w Polsce.

* Liczby podane są w przybliżeniu i mogą ulegać zmianom.

A to już wiesz?  Youtuberzy Co z tym hajsem?! polecają 5 sposobów na tanie wakacje w Polsce

 

źródło: Biuro Prasowe Best Western Hotels Poland

Załączniki: Opolskie "oczko" Best Western nowe produkty/usługi, turystyka, wypoczynek - Już 21 obiektów w Polsce należy do największej na świecie rodziny hotelowej. W marcu otwarty został BEST WESTERN Hotel Opole Centrum, który jest pierwszą inwestycją funkcjonującą pod marką Best Western w województwie opolskim.

Hashtagi: #nowe produkty/usługi #turystyka, wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy