budownictwo nieruchomości turystyka Wypoczynek

Nosalowy Dwór Resort & SPA najlepszym Kongres Venue w Polsce

, Nosalowy Dwór Resort & Spa otrzymał główną nagrodę w kategorii MP Power Kongres

Data publikacji: 27.03.2017

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Nosalowy Dwór Resort & SPA najlepszym Kongres Venue w Polsce

Kategoria: budownictwo, nieruchomości, turystyka, wypoczynek

, Nosalowy Dwór Resort & Spa otrzymał główną nagrodę w kategorii MP Power Kongres Venue

W miniony weekend, podczas uroczystej gali  MP Power Awards w Warszawie, Nosalowy Dwór Resort & Spa otrzymał główną nagrodę w kategorii MP Power Kongres Venue (dla najlepszych centrów kongresowych w Polsce).  Konkurs, uważany za jeden z najbardziej prestiżowych w branży, organizowany był po raz piąty przez Meeting Planner.

W kategorii KONGRES VENUE, w której zwyciężył w tym roku Nosalowy Dwór Resort& SPA nagradzane są obiekty,  które dają szczególne możliwości organizacji kongresów, konferencji, zjazdów – wyspecjalizowane w obsłudze tego typu spotkań. W tej kategorii oceniano charakter miejsca, dostosowanie miejsca do potrzeb organizatorów kongresów, atrakcyjność i elastyczność miejsca, zastosowane rozwiązania logistyczne, zastosowane rozwiązania techniczne, dostępność komunikacyjną.

Meeting Planner Power Awards jest konkursem poświęconym branży eventowej i poszukującym najlepszych realizacji i praktyk we wszystkich jej sektorach.
Celem Konkursu jest wyróżnienie najlepszych eventów i projektów związanych z event marketingiem, wskazanie miejsc ze szczególnym potencjałem eventowym oraz wyróżnienie osobistości i ekspertów branży.

Zadaniem MP Power Awards poprzez wyróżnienie najlepszych projektów i pokazanie ich efektów jest promocja profesjonalizmu branży eventowej oraz budowanie świadomości wartości narzędzi z jej zakresu. Długofalowo celem konkursu jest także podnoszenie standardów pracy i realizacji projektów na każdym etapie ich powstawania oraz współpracy pomiędzy zaangażowanymi podmiotami.

MP Power Venue – konkurs na najlepszą infrastrukturę eventową wyróżnia miejsca z największym potencjałem do organizacji różnego rodzaju eventów oraz takich, które prezentują wysokie standardy współpracy z organizatorami wydarzeń.

źródło: Biuro Prasowe Nosalowy Dwór Resort & SPA

Załączniki: Nosalowy Dwór Resort & SPA najlepszym Kongres Venue w Polsce budownictwo, nieruchomości, turystyka, wypoczynek - , Nosalowy Dwór Resort & Spa otrzymał główną nagrodę w kategorii MP Power Kongres Venue

Hashtagi: #budownictwo, nieruchomości #turystyka, wypoczynek

A to już wiesz?  Hotel B&B Wrocław Centrum już otwarty dla gości

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy