Biznes ekonomia finanse turystyka Wypoczynek

ING ogłasza współpracę z blinkee.city

ING Bank Śląski oraz blinkee.city podpisały umowę o partnerskiej współpracy w zakresie rozbudowy ogólnodostępnej usługi sharingowej sieci skuterów i hulajnóg elektrycznych. Pierwsze pojazdy będzie można wypożyczyć już 15 maja 2019 roku, w

Data publikacji: 14.05.2019

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: ING ogłasza współpracę z blinkee.city

Kategoria: turystyka, wypoczynek, ekonomia, biznes, finanse

ING Bank Śląski oraz blinkee.city podpisały umowę o partnerskiej współpracy w zakresie rozbudowy ogólnodostępnej usługi sharingowej sieci skuterów i hulajnóg elektrycznych. Pierwsze pojazdy będzie można wypożyczyć już 15 maja 2019 roku, w Katowicach.

ING Bank Śląski oraz blinkee.city podpisały umowę o partnerskiej współpracy w zakresie rozbudowy ogólnodostępnej usługi sharingowej sieci skuterów i hulajnóg elektrycznych. Pierwsze pojazdy będzie można wypożyczyć już 15 maja 2019 roku, w Katowicach.

W pierwszym etapie współpracy ING Banku Śląskiego z blinkee.city zostanie udostępnionych 50 skuterów w Katowicach. Docelowo flota w Katowicach będzie liczyła 100 skuterów oraz 100  hulajnóg. W następnym etapie zostanie udostępnionych 200 skuterów i 100 hulajnóg w Warszawie. Projekt będzie rozwijany również w kolejnych lokalizacjach.

W ING wspieramy projekty związane z ochroną środowiska. Wierzymy, że dzięki temu realnie pomagamy naszym klientom w transformacji energetycznej. Chcemy skupić się na rozwijaniu usługi w dużych aglomeracjach, gdzie smog oraz problemy komunikacyjne mają największy wymiar. Naszym zdaniem współdzielenie to właściwa droga do upowszechnienia takich nowoczesnych rozwiązań i budowy smart cities – powiedziała Joanna Erdman, Wiceprezes Zarządu ING Banku Śląskiego.

Połączył nas  wspólny cel – ułatwienie życia mieszkańcom wielkich aglomeracji. Dajemy możliwość szybkiego i ekologicznego przejazdu przez zatłoczone miasto.  Współpraca z bankiem, któremu bliskie są ekologiczne wartości jest dla blinkee.city wielkim wsparciem – dodał Paweł Maliszewski, współzałożyciel blinkee.city

Szacowany zasięg w pełni naładowanego skutera to około 60/70 km. Skutery są dwuosobowe a w każdym kufrze użytkownik znajdzie 2 kaski i jednorazowe czepki higieniczne.

Wypożyczanie pojazdów będzie możliwe poprzez aplikację blinkee.city dostępną w sklepach iOS i Android.

Uczestnicy European Startup Days oraz Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach mogą przetestować pojazdy już 14 i 15 maja, w godzinach od 10:00 do 17:00 bez opłat, po pobraniu aplikacji blinkee.city

A to już wiesz?  Linia lotnicza Primera Air kończy działalność - prawa pasażerów

Szczegóły na stoisku ING Banku Śląskiego przed Spodkiem.

Standardowe koszty wypożyczenia pojazdów kształtują się następująco:

Skutery: 0,69zł za minutę lub maksymalna opłata dzienna 89 zł;
Hulajnogi: opłata podstawowa 2,50zł + 0,49zł za minutę.

źródło: Biuro Prasowe ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Załączniki: ING ogłasza współpracę z blinkee.city turystyka, wypoczynek, ekonomia, biznes, finanse - ING Bank Śląski oraz blinkee.city podpisały umowę o partnerskiej współpracy w zakresie rozbudowy ogólnodostępnej usługi sharingowej sieci skuterów i hulajnóg elektrycznych. Pierwsze pojazdy będzie można wypożyczyć już 15 maja 2019 roku, w Katowicach.

Hashtagi: #turystyka, wypoczynek #ekonomia, biznes, finanse

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy