internet styl życia

Coraz więcej podróżnych wybiera hotele, kierując się opinią innych gości

Data publikacji: 05.04.2017 Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Coraz więcej podróżnych wybiera hotele, kierując się opinią innych gości Kategoria: styl życia, internet Aż 83 proc. podróżnych,

Data publikacji: 05.04.2017

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Coraz więcej podróżnych wybiera hotele, kierując się opinią innych gości

Kategoria: styl życia, internet

Aż 83 proc. podróżnych, ankietowanych przez serwis TripAdvisor, podejmuje decyzję o wyborze hotelu lub innego miejsca noclegowego opinią o obiekcie i jego pozycją w rankingu.

Co roku, ten największy na świecie opiniotwórczy portal turystyczny przyznaje, na podstawie recenzji i ocen użytkowników, nagrodę Travellers’ Choice w 8 kategoriach. W każdej z nich prezentuje TOP 25 – najlepszych obiektów. W tegorocznej edycji, po raz pierwszy, wszystkie trzy Hotele SPA Dr Irena Eris – Krynica Zdrój, Wzgórza Dylewskie i Polanica Zdrój – zostały nagrodzone w kategorii „Hotele”. Do tej pory nie zdarzyło się w historii rankingu, aby laureatami zostały wszystkie obiekty z jednej grupy hotelowej. Ponadto w kategorii „Luksus” nagroda trafiła do Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój, który otworzył ranking na pierwszym miejscu oraz do Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie. – Nagroda Travellers' Choice jest dla osób planujących wyjazd wskaźnikiem, które obiekty cieszą się najlepszą reputacją gości i są gwarantem dobrego wypoczynku.- wyjaśnia Barbara Messing, szefowa marketingu TripAdvisor. Hotele SPA Dr Irena Eris od początku współpracy z portalem TripAdvisor znajdują się na top liście słynnego rankingu. Dzięki opiniom wystawionym przez internautów i gości hoteli są numerem 1 w swoim regionie. Są doceniane przede wszystkim za najwyższej jakości serwis i wyjątkową atmosferę.

Witryny współpracujące ze stroną TripAdvisor są obecne w 49 krajach i skupiają największą społeczność podróżnych na świecie. Są odwiedzane średnio 390 milionów razy miesięcznie i można na nich znaleźć 435 milionów recenzji oraz opinii na temat 6,8 miliona obiektów zakwaterowania, restauracji i atrakcji. Zgromadzone recenzje stanowią nieocenioną skarbnicę wiedzy, stworzoną przez samych podróżników, na temat, gdzie warto pojechać, co zobaczyć i zwiedzić oraz gdzie zjeść i przenocować. Dzięki temu można w pełni zaplanować każdy wyjazd, wybierając dla siebie najlepsze rozwiązania.

A to już wiesz?  Uwolnij się od pracy w wakacje

źródło: Biuro Prasowe Hotele SPA Dr Irena Eris

Załączniki: Coraz więcej podróżnych wybiera hotele, kierując się opinią innych gości styl życia, internet -

Hashtagi: #styl życia #internet

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy