hobby styl życia zainteresowania

Pojedź na Sylwestra, wróć jako mistrz parkietu

Co szósty Polak twierdzi, że lubi tańczyć i robi to, kiedy tylko ma okazję. Jednocześnie prawie jedna trzecia z nas zna tylko podstawowe kroki taneczne – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP. Są więc chęci, ale nie ma umiejętności – na szczęście można temu zaradzić. Aby w przyszłorocznym karnawale brylować na parkiecie, wystarczy… wyjechać na Sylwestra z odpowiednim biurem

Data publikacji: 01.10.2012

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Pojedź na Sylwestra, wróć jako mistrz parkietu

Kategoria: styl życia, zainteresowania, hobby

Co szósty Polak twierdzi, że lubi tańczyć i robi to, kiedy tylko ma okazję. Jednocześnie prawie jedna trzecia z nas zna tylko podstawowe kroki taneczne – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP. Są więc chęci, ale nie ma umiejętności – na szczęście można temu zaradzić. Aby w przyszłorocznym karnawale brylować na parkiecie, wystarczy… wyjechać na Sylwestra z odpowiednim biurem podróży.

Co szósty Polak twierdzi, że lubi tańczyć i robi to, kiedy tylko ma okazję. Jednocześnie prawie jedna trzecia z nas zna tylko podstawowe kroki taneczne – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP. Są więc chęci, ale nie ma umiejętności – na szczęście można temu zaradzić. Aby w przyszłorocznym karnawale brylować na parkiecie, wystarczy… wyjechać na Sylwestra z odpowiednim biurem podróży.

Jeśli planujemy powitać nowy rok za granicą, październik to dobry moment, aby rozejrzeć się za ofertami wyjazdów. W tym roku z Sylwestra wrócić będzie można bogatszym nie tylko o wspomnienia szampańskiej zabawy, ale także i nowe umiejętności, które przydadzą się w karnawale. Biuro Podróży OK Services Travel wprowadziło właśnie do sprzedaży sylwestrowe wyjazdy do Grecji połączone z nauką tańca. Wycieczki pod hasłem „You Must Dance” dostępne są w cenie od 759 złotych do 1099 złotych za osobę.

Nasza najnowsza propozycja to osiem dni w Grecji wypełnionych wypoczynkiem, zwiedzaniem i nauką tańca pod opieką profesjonalistów ­– mówi Katarzyna Maj, Prezes Zarządu OK Services Travel. – Zdobyte umiejętności będzie można wykorzystać podczas wspaniałej zabawy sylwestrowej. Dodatkowo najlepsi uczestnicy mogą „wytańczyć” sobie letnie wakacje wygrywając wycieczkę dla dwóch osób z naszej oferty na 2013 rok  – zachęca.

A to już wiesz?  Nie wyjeżdżamy na ferie zimowe i odkładamy na wakacje

W ofercie „You Must Dance” znalazły się: pobyt w jednym z czterech hoteli na Riwierze Olimpijskiej, zwiedzanie Budapesztu, Salonik i Meteory, program taneczny – „Sylwestrowy Niezbędnik” prowadzony przez instruktorów szkoły tańca, a także zabawa sylwestrowa z turniejem tańca i nastrojowym powitaniem Nowego Roku podczas parady z pochodniami na plaży. W cenie wycieczki uwzględniono również przejazd  autokarem, wyżywienie – śniadania lub dwa posiłki dziennie (można wybrać także opcję bez wyżywienia) oraz opiekę pilota i ubezpieczenie.

Taniec to nie jedyna pasja, jaka zjednuje sobie serca Polaków – badania pokazują, że jako naród równie silną namiętność żywimy do sztuki kulinarnej. Z raportu „Polska na widelcu” opublikowanego przez GFK Polonia w marcu 2011 roku wynika, że aż 52% Polaków lubi gotować, a 31% robi to codziennie. Ogromną popularnością cieszą się telewizyjne show kulinarne z udziałem gwiazd i amatorów, takie jak „Masterchef”, „Ugotowani” czy „Kuchenne rewolucje”. – Dlatego w naszej ofercie na Sylwestra proponujemy również program „You Must Cook” – mówi Katarzyna Maj, prezes biura OK Services Travel. Pod okiem rodowitych Greków uczestnicy wycieczki nauczą się gotować tradycyjne potrawy miejscowej kuchni, zarówno świąteczne, jak i te przyrządzane na co dzień. Wspólna degustacja greckich przysmaków i domowego wina zapewni doskonałą atmosferę do integracji. Dodatkową atrakcją ma być Wielki Turniej Pieczenia, którego zwycięzcy otrzymają nagrodę w postaci wakacyjnej wycieczki z OK Services Travel.

Ośmiodniowy pobyt w Grecji w  ramach programu „You Must Cook” można zarezerwować za 1149 złotych za osobę. Cena zawiera przejazd autokarem, opiekę pilota i ubezpieczenie, zakwaterowanie w trzygwiazdkowym hotelu Rainbow na Riwierze Olimpijskiej, wyżywienie i warsztaty kulinarne, a także zabawę sylwestrową.

Szczegóły oferty można znaleźć na stronie internetowej touroperatora www.okservices.pl i pod numerem infolinii (33) 828 19 90.

W informacji wykorzystano dane z raportów:

A to już wiesz?  Kolorowe meble ogrodowe

TNS OBOP – sierpień 2011 – Raport „Jak ćwiczą Polacy”

TNS OBOP – styczeń 2011 –  Raport „ W karnawale”

GFK Polonia – marzec 2011 – Raport „Polska na widelcu”

źródło: Biuro Prasowe OK Services Travel

Załączniki: Pojedź na Sylwestra, wróć jako mistrz parkietu styl życia, zainteresowania, hobby - Co szósty Polak twierdzi, że lubi tańczyć i robi to, kiedy tylko ma okazję. Jednocześnie prawie jedna trzecia z nas zna tylko podstawowe kroki taneczne – wynika z badań przeprowadzonych przez TNS OBOP. Są więc chęci, ale nie ma umiejętności – na szczęście można temu zaradzić. Aby w przyszłorocznym karnawale brylować na parkiecie, wystarczy… wyjechać na Sylwestra z odpowiednim biurem podróży.

Hashtagi: #styl życia #zainteresowania, hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy