Biznes ekonomia finanse turystyka Wypoczynek

Bezpłatny internet od ING na lotniskach w Gdańsku i Wrocławiu

Bezpłatny internet od ING na lotniskach w Gdańsku i Wrocławiu
ING Bank Śląski udostępnił na lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu strefy bezpłatnego Internetu. W pierwszym miesiącu skorzystało z nich już ponad dwadzieścia tysięcy

Data publikacji: 10.12.2012

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Bezpłatny internet od ING na lotniskach w Gdańsku i Wrocławiu

Kategoria: turystyka, wypoczynek, ekonomia, biznes, finanse

ING Bank Śląski udostępnił na lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu strefy bezpłatnego Internetu. W pierwszym miesiącu skorzystało z nich już ponad dwadzieścia tysięcy podróżnych.

ING Bank Śląski udostępnił na lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu strefy bezpłatnego Internetu. W pierwszym miesiącu skorzystało z nich już ponad dwadzieścia tysięcy podróżnych.

Bank uruchomił strefy bezpłatnego Internetu „ING Internet Gate” w portach lotniczych w Gdańsku oraz Wrocławiu w październiku br. Od tego czasu z darmowego połączenia z siecią na obu lotniskach skorzystało już ponad 20 tys. pasażerów. Od 2010 r. bezpłatne hotspoty ING działają także na warszawskim lotnisku Okęcie. Działania są elementem akcji „Internetowi mają lepiej”, promującej internetowe Konto Direct. Wiosną i latem tego roku ING udostępniało darmowe połączenie z Internetem także w autobusach komunikacji miejskiej w dwunastu polskich miastach oraz na sześciu bałtyckich plażach.

Staramy się ułatwiać dostęp do Internetu w miejscach, które w naturalny sposób skłaniają do korzystania z sieci. Czekając na samolot mamy zwykle sporo czasu, który dzięki dostępowi do sieci możemy pożytecznie wykorzystać. W „ING Internet Gate” w Gdańsku i Wrocławiu i Warszawie pasażerowie mogą bez obaw o koszty sprawdzić jak  dojechać z lotniska do centrum albo albo odpowiedzieć na e-maila – mówi Barbara Pasterczyk, dyrektor Departamentu Komunikacji Marketingowej ING Banku Śląskiego.

1 / 3

źródło: Biuro Prasowe ING BANK ŚLĄSKI S.A.

Załączniki: Bezpłatny internet od ING na lotniskach w Gdańsku i Wrocławiu turystyka, wypoczynek, ekonomia, biznes, finanse - ING Bank Śląski udostępnił na lotniskach w Gdańsku i we Wrocławiu strefy bezpłatnego Internetu. W pierwszym miesiącu skorzystało z nich już ponad dwadzieścia tysięcy podróżnych.

Hashtagi: #turystyka, wypoczynek #ekonomia, biznes, finanse

A to już wiesz?  Big THING - najprawdopodobniej największe pokoje hotelowe w Gdańsku!

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy