Biznes turystyka

www.hotelbb.com – ruszyła nowa strona internetowa B&B Hotels

www.hotelbb.com – ruszyła nowa strona internetowa B&B Hotels
Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę

Data publikacji: 2020-12-16
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: www.hotelbb.com – ruszyła nowa strona internetowa B&B Hotels
Kategoria: Turystyka, BIZNES

Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę rezerwacyjną.

Nowa odsłona wyróżnia się lekką, minimalistyczną szatą graficzną, spójną z identyfikacją wizualną sieci. Unikalny layout i intuicyjne menu sprawiają, że poruszanie się po niej jest łatwe i przyjemne. Odwiedzając adres www.hotelbb.com otrzymujemy dostęp do pełnej oferty noclegowej B&B Hotels wraz z możliwością dokonania rezerwacji w wybranym terminie. Po utworzeniu konta w serwisie, możemy nią również swobodnie zarządzać.

– Pod jednym adresem zebraliśmy ofertę wszystkich hoteli należących do B&B Hotels, tworząc jedną – wspólną dla całej sieci – platformę rezerwacyjną. Od tego momentu nasi goście będą mogli w łatwy sposób znaleźć w jednym miejscu wszystkie niezbędne informacje dotyczące poszczególnych hoteli B&B i wygodnie rezerwować w nich noclegi z gwarancją najniższej ceny – mówi Béatrice Bouchet, Prezes Zarządu B&B Hotels Polska.

Nowa, wielojęzyczna strona internetowa to ważny element strategii rozwoju sieci w aspekcie międzynarodowym.

– B&B Hotels to marka hotelowa, która jest już rozpoznawalna w Europie, także w Polsce. Wierzę, że ta zmiana przełoży się na wzrost zainteresowania naszą ofertą wśród gości zza granicy, a ci z Polski tym chętniej będą wybierać hotele B&B podróżując poza granicami swojego kraju – dodaje Béatrice Bouchet.

Serwis rezerwacyjny jest dostępny w 6 wersjach językowych, w zależności od obszarów geograficznych, w tym także w języku polskim. Strona jest w pełni responsywna, dzięki czemu można z niej wygodnie korzystać także na smarftonach czy tabletach. Użytkownicy urządzeń z systemem operacyjnym Android lub IOS mogą również pobrać i zainstalować oficjalną aplikację mobilną B&B Hotels.

A to już wiesz?  Wakacje z Wojażerem, czyli o czym pamiętać podczas urlopu

B&B Hotels to znana i ceniona sieć hotelowa, która swój sukces zawdzięcza doskonałej lokalizacji swoich obiektów, profesjonalnej obsłudze i korzystnym cenom. Pod jej szyldem działa obecnie ponad 500 hoteli w 12 krajach (stan na listopad 2020): we Francji, Niemczech, Włoszech, Hiszpanii, Polsce, Austrii, Belgii, Czechach, Portugalii, Słowenii i Szwajcarii, a także w Brazylii. W naszym kraju pod marką B&B Hotels funkcjonuje 8 hoteli: po jednym w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Toruniu, Nowym Targu oraz w Rzeszowie. W przyszłym roku do tej listy dołączy również Lublin. Jednocześnie w planach są kolejne otwarcia.  

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
www.hotelbb.com – ruszyła nowa strona internetowa B&B Hotels Turystyka, BIZNES - Marka hotelowa B&B Hotels kontynuuje rozwój na arenie międzynarodowej – nie tylko otwierając kolejne obiekty w Europie, lecz także oddając do dyspozycji swoich gości nową, globalną platformę rezerwacyjną.
Hashtagi: #Turystyka #BIZNES

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy