turystyka Wypoczynek

Stambuł znów dołącza do globalnej sieci Emirates

Stambuł znów dołącza do globalnej sieci Emirates
15 grudnia 2020 r. – Warszawa, Polska

Data publikacji: 15.12.2020

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Stambuł znów dołącza do globalnej sieci Emirates

Kategoria: turystyka, wypoczynek, turystyka, wypoczynek

15 grudnia 2020 r. – Warszawa, Polska –

15 grudnia 2020 r. – Warszawa, Polska – Linie Emirates ogłosiły, że wznowią codzienne loty do Stambułu od 21 grudnia, zwiększając tym samym łączną liczbę miejsc w swojej siatce do 99.

Podczas gdy zaufanie klientów i popyt na podróże wzrasta, linie Emirates nadal odbudowują swoją sieć, oferując klientom bezpieczną oraz niezapomnianą podróż. W każdym punkcie styku Emirates wdrożyły surowe środki sanitarne i higieniczne, przywracając swoje produkty i usługi na pokładzie samolotów oraz na ziemi.

Dodanie Stambułu rozszerza europejską siatkę połączeń Emirates do 31 miejsc docelowych, umożliwiając klientom bezpieczne i łatwe łączenie się z wieloma kierunkami dzięki wygodnemu przystankowi w Dubaju. Samolot Emirates EK 121 wyleci z Dubaju o godzinie 14:20 i wyląduje w Stambule o 18:20. Z kolei lot powrotny EK 122 ze Stambułu wystartuje o godzinie 20:05 i  zakończy się w Dubaju o godzinie 01:20.

Loty do / ze Stambułu będą obsługiwane raz dziennie przez Boeinga 777-300ER. Bilety można zarezerwować na emirates.com, w aplikacji Emirates, w biurach sprzedaży, a także w internetowych i stacjonarnych biurach podróży.

Dubaj jest otwarty dla międzynarodowych gości biznesowych i turystów. Od skąpanych w słońcu plaż i zabytków po światowej klasy gościnność i obiekty rekreacyjne, Dubaj oferuje różnorodne doświadczenia na światowym poziomie. Jest też jednym z pierwszych miast na świecie, które otrzymało oznaczenie „Safe Travels” od Światowej Rady Podróży i Turystyki (WTTC). To potwierdzenie wszechstronnych i skutecznych działań podjętych przez władze, które mają na celu zapewnienie gościom zdrowia i bezpieczeństwa. Więcej informacji na temat wymagań dot. wstępu dla zagranicznych gości odwiedzających Dubaj można znaleźć na stronie: www.emirates.com/flytoDubai.

Emirates nawiązały również współpracę z Departamentem Turystyki i Marketingu Handlu Dubaju (Dubai's Department of Tourism and Commerce Marketing, Dubai Tourism) w ramach promocji oferującej bezpłatne pobyty w JW Marriott dla wszystkich klientów Emirates odwiedzających Dubaj od 6 grudnia do 28 lutego 2021 r. Dzięki uprzejmości Dubai Tourism i Emirates pasażerowie klasy ekonomicznej otrzymają darmowy nocleg, a pasażerowie podróżujący klasami pierwszą lub biznes mogą skorzystać z dwóch bezpłatnych noclegów w nowoczesnym JW Marriott, który jest dogodnie zlokalizowany w pobliżu takich atrakcji jak Dubai Mall, Burdż Chalifa i Opera w Dubaju.

A to już wiesz?  39 tys. podróży dookoła świata - 10 lat A380 we flocie Emirates

Elastyczność i pewność: polityka rezerwacji Emirates daje klientom elastyczność oraz pewność planowania ich podróży. Klienci, którzy kupią bilety na podróż zaplanowaną na 30 czerwca 2021 albo przed tą datą, mogą elastycznie wprowadzać zmiany w podróży. Mają możliwość zmiany daty podróży, przedłużenia ważności biletu o 2 lata. Więcej informacji znajduje się tutaj. 

Pewna podróż: klienci linii Emirates mogą spokojnie planować lot dzięki pierwszemu w branży ubezpieczeniu od wielu ryzyk i ochronie przed COVID-19. Będą mu bezpłatnie podlegać podróżni, którzy kupili bilety od 1 grudnia 2020 r. Oferta Emirates obejmuje także ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków podczas podróży, związanych z uprawianiem sportów zimowych, na wypadek utraty rzeczy osobistych czy zakłóceń podróży spowodowanych nieoczekiwanym zaleceniami dotyczącymi przemieszczania się czy związanych z zamknięciem przestrzeni powietrznej. Więcej informacji znajduje się pod linkiem.

Zdrowie i bezpieczeństwo: Emirates wdrożyły kompleksowy zestaw środków na każdym etapie podróży, aby zapewnić bezpieczeństwo swoim klientom i pracownikom zarówno w trakcie lotu, jak i przed wejściem na pokład. Podróżującym rozdawane są bezpłatne zestawy higieniczne zawierające maski, rękawiczki, środki dezynfekujące i chusteczki antybakteryjne. Więcej informacji na temat środków bezpieczeństwa i usług dostępnych podczas każdego lotu można znaleźć na stronie: www.emirates.com/yoursafety.

Testy PCR pod kątem COVID-19: klienci Emirates, którzy przed wylotem z Dubaju potrzebują certyfikatu testu PCR na COVID-19, mogą skorzystać ze specjalnych stawek w klinikach w całym Dubaju okazując bilet lub kartę pokładową. Oferowane są również testy domowe lub biurowe, których wyniki są dostępne w ciągu 48 godzin. Więcej informacji na www.emirates.com/flytoDubai.

źródło: Biuro Prasowe Emirates

Załączniki: Stambuł znów dołącza do globalnej sieci Emirates turystyka, wypoczynek, turystyka, wypoczynek - 15 grudnia 2020 r. – Warszawa, Polska –

Hashtagi: #turystyka, wypoczynek #turystyka, wypoczynek

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy