Accor Hotele Kampanie

Odkrywaj świat – nowa globalna kampania Accor

Odkrywaj świat – nowa globalna kampania Accor
Komunikat prasowy 20 MAJA 2021 R. „Odkrywaj świat” – nowa globalna kampania Accor Accor, wiodąca grupa hotelarska na świecie, startuje z międzynarodową kampanią komunikacyjną pod

Komunikat prasowy

20 MAJA 2021 R.
„Odkrywaj świat” – nowa globalna kampania Accor

Accor, wiodąca grupa hotelarska na świecie, startuje z międzynarodową kampanią komunikacyjną pod hasłem „Odkrywaj świat”. Wraz z amerykańskim tancerzem Lil Buck, modelką Mao Xiaoxing i ikoną francuskiej mody Dominique Mirambeau grupa chce na nowo rozbudzić pasję i miłość do podróży oraz przypomnieć o niepowtarzalnych wrażeniach z pobytu w hotelach na całym świecie.

Chcemy podróżować
Jak wskazują badania przeprowadzone przez Accor 65% turystów z całego świata planuje wyjazd wypoczynkowy w najbliższych miesiącach. Wycieczki objazdowe, posiłki na świeżym powietrzu, doświadczenia kulturalne i wypady poza miasto zajmują wysokie miejsce na liście priorytetów planowanych wakacji. Dlatego wraz ze zbliżającym się sezonem letnim oraz w obliczu złagodzenia ograniczeń dotyczących podróżowania, Accor rozpoczyna globalną kampanię komunikacyjną. W ten sposób grupa podkreśla wciąż obecną chęć do podróży, a zarazem przekonanie o pomyślności odbudowy branży turystycznej przy jednoczesnym wzmocnieniu działań w segmencie wypoczynkowym.

Nasze hotele i ośrodki wypoczynkowe są gotowe na ponowne przyjęcie gości. Z powodzeniem wdrożyliśmy środki higieny i czystości w ramach certyfikatu ALLSAFE, które wykraczają poza lokalne i krajowe wymagania. Turyści mogą czuć się spokojni, ponieważ nasze hotele są jednymi z najbezpieczniejszych miejsc, do których każdy może się ponownie udać, by wypocząć lub zająć się działalnością biznesową. Ponadto oferujemy elastyczne stawki i możliwość anulowania rezerwacji w ostatniej chwili, tak by nasi goście mogli zaplanować wakacje bez żadnych obaw. Dokładamy wszelkich starań, aby tego lata spełnić to, o czym wszyscy marzą – o wakacjach – mówi Patrick Mendes, dyrektor handlowy Accor zajmujący się sprzedażą, marketingiem, dystrybucją i programami lojalnościowymi.

Pasja do podróżowania
Kampanię „Odkrywaj świat” inauguruje krótki film, który obrazuje odrodzenie się branży turystycznej i miejsc uwielbianych przez turystów z całego świata. Przekaz skupia się na inspiracji do ponownego odkrywania niesamowitych miejsc i zdobywania doświadczeń, które każdemu dodają piękna i głębi, uprzyjemniając codzienne momenty. Kampania zostanie uruchomiona w ramach ALL – Accor Live Limitless, lifestylowego programu lojalnościowego, który pozwala ujednolicać nagrody, usługi i doświadczenia we wszystkich filiach Accor. Z tej okazji dla uczestników programu grupa przygotowała specjalne oferty, nowe korzyści lojalnościowe i elastyczne możliwości rezerwacji.

A to już wiesz?  Medical SPA dla zdrowia

W ciągu ostatniego roku widoczne było w mediach społecznościowych to, jak bardzo wszyscy tęsknimy za podróżowaniem i możliwością robienia tego, co kochamy. Ludzie na całym świecie przechodzą przez niewiarygodnie trudne chwile, dlatego chcemy inspirować każdego i dzielić się pozytywnym myśleniem, energią i magicznymi chwilami. Świat potrzebuje optymizmu i mamy szczerą nadzieję, że ludzie wkrótce będą mieli szansę cieszyć się swoimi zasłużonymi i tak długo odkładanymi wakacjami – podkreśla Steven Taylor, dyrektor ds. marketingu w Accor. – Nasze zespoły przez cały czas pracowały nad stworzeniem wiodących praktyk i standardów w branży z myślą o obecnych priorytetach naszych gości. Nie możemy doczekać się, aby powitać ich z powrotem w naszych hotelach oraz zapewnić im przeżycia, do których chcą powracać.

Inspirujące Gwiazdy
Amerykański tancerz i choreograf Lil Buck prowadzi nową kampanię Accor, odsłaniając przy tym lobby hotelowe gotowe na ponowne przyjęcie gości.

Chcemy pokazać, w artystyczny sposób, że każdy z was będzie mógł odkrywać świat i ponownie cieszyć się nim. Chcemy, by każdy czuł się pewnie tego lata i mógł cieszyć się życiem, zobaczyć miejsca, które zawsze chciał odwiedzić. Szczególnie w czasach, kiedy nigdy nie wiemy, co przyniesie przyszłość – podkreśla Lil Buck.

Kampanię Accor uświetnia także udział ekscentrycznej i fascynującej Dominique Mirambeau, słynnej francuskiej modelki lat 70., muzy takich artystów jak Salvador Dali, Moebius czy Nicki de Saint-Phalle.

Każdy z nas ma takie miejsce w sercu, do którego czasem ucieka, aby odnaleźć spokój. Czasami odwiedzenie takiego miejsca i cieszenie się chwilą w nim spędzoną ma prawdziwie terapeutyczne działanie! Jestem szczęśliwa i zaszczycona, że mogę przekazać ludziom na całym świecie to inspirujące przesłanie i wypływającą z niego energię – dodaje Dominique Mirambeau.

FILM I DZIAŁ KREATYWNY – OBSADA I OSOBY ZAANGAŻOWANE W PRODUKCJĘ:
• Pomysł i kreatywna reżyseria: Studio 66
• Reżyser filmu: Manu Cossu
• Produkcja: Iconoclast
• Fotograf: Antoine Harinthe
• Stylista: Aurora Sansone
• Fryzury: Gabriele Trezzi
• Makijaż: Cosetta Giorgetti
• Wystąpili: Lil Buck, Dominique Mirambeau, Mao Xiaoxing
• Scenografia: Emma Rauch

A to już wiesz?  Dawny Hotel Śląski po rewitalizacji dołączy do Best Western

#Odkrywajświat #ALLTravel #Accor

###

O ACCOR
Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 100 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio marek segmentu luxury, premium, midscale i economy z unikalnymi konceptami. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here.

Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywę ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagram.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy