hobby styl życia zainteresowania

Marzena Bednarczyk dyrektorem hotelu Interferie Medical Spa

Marzena Bednarczyk, doświadczona menedżer hotelarstwa, absolwentka UMCS w Lublinie oraz francuskiej uczelni Ecole des Hautes Etudes Commerciales w Lille, od początku czerwca pełni funkcję dyrektora hotelu Interferie Medical Spa w

Data publikacji: 22.07.2011

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Marzena Bednarczyk dyrektorem hotelu Interferie Medical Spa

Kategoria: styl życia, zainteresowania, hobby

Marzena Bednarczyk, doświadczona menedżer hotelarstwa, absolwentka UMCS w Lublinie oraz francuskiej uczelni Ecole des Hautes Etudes Commerciales w Lille, od początku czerwca pełni funkcję dyrektora hotelu Interferie Medical Spa w Świnoujściu.

Marzena Bednarczyk, doświadczona menedżer hotelarstwa, absolwentka UMCS w Lublinie oraz francuskiej uczelni Ecole des Hautes Etudes Commerciales w Lille, od początku czerwca pełni funkcję dyrektora hotelu Interferie Medical Spa w Świnoujściu.

Dyrektor świnoujskiego hotelu został wybrany w procesie rekrutacji, który trwał od stycznia do kwietnia br. Zarząd Interferie Medical Spa Sp. z o.o. zdecydował się powierzyć tę funkcję od 1 czerwca br. Marzenie Bednarczyk, która wykazała najlepsze kompetencje, wykształcenie i doświadczenie spośród wszystkich kandydatów.

Marzena Bednarczyk (34 lata) jest absolwentką Wydziału Filologii Romańskiej Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Administracji w Lublinie (kierunek Public Relations). Ukończyła również Wyższą Szkołę Handlową w Lille we Francji (Ecole des Hautes Etudes Commerciales Du Nord EDHEC), otrzymując tytuł Master en Management Europeen (studia typu MBA). Z branżą hotelarską związana jest niemalże od początku kariery zawodowej, którą rozpoczęła w 2004 roku w Hotelu Campanile w Lublinie na stanowisku asystentki dyrekcji. Marzena Bednarczyk ukończyła także Campus Louvre Hotels "Formation Futures Directeurs", specjalistyczne szkolenie organizowane w Paryżu dla przyszłych dyrektorów. W 2006 roku przeniosła się do Szczecina, gdzie objęła stanowisko dyrektora hotelu sieci Louvre Hotels. Od 2009 roku pracowała jako menedżer w czterogwiazdkowym Hotelu Aurora Spa & Wellness w Międzyzdrojach.

Pełniąc od 1 czerwca 2011 roku funkcję dyrektora Interferie Medical Spa w Świnoujściu, Marzena Bednarczyk będzie zarządzać hotelem w ostatnim etapie przygotowań do otwarcia, które zaplanowano na wrzesień br.

A to już wiesz?  Paryż niezmiennie najatrakcyjniejszym miastem na świecie

Hotel Interferie Medical Spa powstał w uzdrowiskowej części Świnoujścia, w atrakcyjnym, pełnym zieleni miejscu, w pobliżu świnoujskiej promenady i plaży. Zgodnie z projektem w 5-kondygnacyjnym budynku o łącznej powierzchni ponad 28 000 mkw. znajduje się 308 pokoi (1- i 2-osobowych oraz apartamentów), a hotel będzie mógł przyjąć ponad 600 gości. W części rekreacyjnej przyszli goście hotelu skorzystają z basenu o powierzchni ok. 200 mkw., jacuzzi, kompleksu saun, a także z fachowych usług pielęgnacyjnych, leczniczych i rehabilitacyjnych. Do dyspozycji są również dwie restauracje, lobby bar i klub nocny. W hotelu Interferie Medical SPA znajduje się też strefa rekreacyjna z torami do bowlingu oraz stołami bilardowymi, a także biblioteka, kącik biznesowy z dostępnymi komputerami i kioskiem internetowym. W hotelu znajduje się również siedem sal bankietowo-konferencyjnych o łącznej powierzchni użytkowej 712 mkw.

Wmurowanie kamienia węgielnego pod hotel nastąpiło wiosną ubiegłego roku, a według planów Interferie Medical SPA ma przyjąć pierwszych gości już jesienią br. Do otwarcia hotelu pozostało jeszcze trochę czasu, jednak już dziś można dowiedzieć się więcej o jego ofercie na stronie www.inmedicalspa.pl.

 

INTERFERIE to spółka, która ma prawie 20-letnią tradycję w działalności na krajowym rynku turystycznym i jest największą firmą turystyczną na Dolnym Śląsku, jedną z większych w Polsce. INTERFERIE to członek Polskiej Izby Turystyki, Dolnośląskiej Izby Gospodarczej oraz Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej. Firma dysponuje hotelami i ośrodkami wypoczynkowymi w Sudetach i pasie nadmorskim. Ponadto ma hotele w Lubinie i Głogowie. Bornit, położony w Szklarskiej Porębie hotel spółki, to najwyższej klasy obiekt tego rodzaju w Karkonoszach.

Historia INTERFERII związana jest z przekształceniami w KGHM Polska Miedź SA. Spółka w 1992 roku przejęła ośrodki wypoczynkowe i kolonijne należące do miedziowego potentata. Rok 2006 był rokiem debiutu giełdowego INTERFERII. Pierwsze notowanie praw do akcji spółki odbyło się 10 sierpnia. Współwłasnością INTERFERII S.A. oraz Funduszu Hotele 01 (spółki celowej funduszu KGHM I FIZAN) jest Interferie Medical SPA sp. z o.o., odpowiedzialna za budowę w Świnoujściu dużego kompleksu wypoczynkowego i późniejsze zarządzanie nim.

A to już wiesz?  Jak spędzić babymoon, czyli ostatnie wakacje przed porodem

Spółka INTERFERIE należy do wiarygodnych i rzetelnych partnerów biznesowych, czego dowodem są liczne wyróżnienia: tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play (2004) czy przyznawane przez wywiadownię gospodarczą Dun and Bradstreet Certyfikat Wiarygodności Biznesowej oraz tytuł Przejrzystej Firmy (oba w 2009 roku). INTERFERIE znalazły się również w gronie Gazel Biznesu 2010, były również nominowane w kategorii najlepszej firmy turystycznej w IV edycji konkursu Dolnośląski Klucz Sukcesu.

Więcej informacji: www.interferie.pl

źródło: Biuro Prasowe Interferie

Załączniki: Marzena Bednarczyk dyrektorem hotelu Interferie Medical Spa styl życia, zainteresowania, hobby - Marzena Bednarczyk, doświadczona menedżer hotelarstwa, absolwentka UMCS w Lublinie oraz francuskiej uczelni Ecole des Hautes Etudes Commerciales w Lille, od początku czerwca pełni funkcję dyrektora hotelu Interferie Medical Spa w Świnoujściu.

Hashtagi: #styl życia #zainteresowania, hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy