Hotele

Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Czechach!

Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Czechach!
Komunikat prasowy 19 stycznia 2022 Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Czechach! W ramach rozbudowy i umacniania portfolio marek w Europie Środkowej, Accor, wiodąca grupa

Komunikat prasowy
19 stycznia 2022

Accor otworzy pierwszy ibis Styles w Czechach!

W ramach rozbudowy i umacniania portfolio marek w Europie Środkowej, Accor, wiodąca grupa hotelowa na świecie, podpisał umowę na pierwszy hotel ibis Styles w Czechach. Nowy obiekt marki znanej z zamiłowania do kreatywnego designu powstanie w miejscowości Rožnov pod Radhoštěm. Hotel przywita pierwszych gości pod koniec 2023 roku.

Accor cały czas umacnia i rozbudowuje portfolio marek w Europie Północnej. Grupa podpisała umowę z firmą JR Management – Hotel, s.r.o na nowy hotel ibis Styles w Czechach. Dzięki niej, dotychczasowy Relax Hotel w Rožnov pod Radhoštěm przejdzie rebranding i wraz z końcem 2023 roku przyjmie gości jako ibis Styles. Tym samym będzie to pierwszy w Czechach hotel marki znanej z angażujących i niepowtarzalnych motywów przewodnich.

Do dyspozycji gości w ibis Styles Rožnov znajdzie się 88 nowoczesnych hoteli o zaskakującym i kreatywnym designie, restauracja z zewnętrznym tarasem, bar i kawiarnia oraz 4 sale konferencyjne mogące pomieścić w sumie 350 osób. Nie zabraknie także siłowni, centrum wellness z saunami, salami masażu oraz przestrzenią do hydro- i elektroterapii. Na miłośników aktywnego wypoczynku czeka mini golf, kort tenisowy, kręgle, stoły do ping-pongu i plac zabaw dla dzieci. Goście będą mogli także skorzystać z dwóch basenów: zewnętrznego i wewnętrznego.

Accor dynamicznie rozwija portfolio w Europie Środkowo-Wschodniej, włączając do międzynarodowej oferty nowe lokalizacje i marki. Jedną z takich destynacji jest Rožnov pod Radhoštěm, miasto w Czechach leżące na pograniczu Zlina i regionu Morawsko-Śląskiego otoczone Beskidami. Do okolicy bogatej w naturalne piękno i atrakcje turystyczne na świeżym powietrzu dołączy nowy hotel ibis Styles. W sąsiedztwie obiektu znajduje się wiele firm i korporacji działających w rozmaitych sektorach, dzięki czemu ibis Styles będzie idealną destynacją zarówno dla gości turystycznych, jak i biznesowych.
ibis Styles to międzynarodowa marka, która dostarcza niezapomnianych przeżyć z pobytów w hotelach na całym świecie dzięki unikalnym wystrojom wnętrz i motywom przewodnim. Każdy z ponad 550 obiektów marki zaprasza gości do odkrycia historii, jakie skrywa wybrana lokalizacja poprzez zaangażowanie ich w świat marki słynącej z kreatywnego designu. Cieszymy się, że możemy przedstawić ibis Styles turystom przyjeżdżającym do Czech i odwiedzającym Rožnov pod Radhoštěm. Dzięki partnerstwu z JR Management – Hotel s.r.o. zapewnimy gościom wspomnienia, które pozostaną w ich pamięci ¬– zaznacza Frank Reul– VP Development Northern Europe-“Eastern Europe & Balkans”.

A to już wiesz?  REZYDENT SOPOT MGALLERY ŚWIĘTUJE NOWY ROZDZIAŁ

Jesteśmy wdzięczni za zaufanie, jakim obdarzyła nas grupa Accor, nawiązując z nami współpracę nad uruchomieniem pierwszego hotelu ibis Styles w Czechach, w wyjątkowej lokalizacji. Rožnov pod Radhoštěm słynie z Wołoskiego Muzeum na Wolnym Powietrzu, które jest najstarszym i największym w Europie Środkowej muzeum mieszczącym zbiory budynków i rozmaitych artefaktów. Miasto słynie także z tradycyjnej morawskiej muzyki oddającej ducha regionu. Bliskość góry Radhost – jednej z najczęściej odwiedzanej góry w kraju oferuje wiele możliwości dla miłośników sportu i aktywnego wypoczynku – dodaje Pavel Maléř, Managing Director JR Management – Hotel, s.r.o.

Ze względu na bliskie sąsiedztwo, Czechy są kierunkiem często wybieranym przez turystów z Polski, szczególnie w przypadku krótkich wyjazdów. Dodatkowo, jak pokazują badania, ponad połowa ankietowanych preferuje kontakt z naturą . Dlatego malownicze otoczenie nowego hotelu ibis Styles to dobry wybór dla osób szukających chwili relaksu na łonie natury.

Unikalne hotele z kreatywnym designem
ibis Styles to dynamicznie rozwijająca się marka hoteli Accor, które oferują niezapomniane wrażenia z pobytu gwarantowane przez angażujący i zachęcający do zabawy design. Kreatywna i podnosząca na duchu atmosfera zaprasza gości do odkrycia świata nawiązującego do historii czy kultury wybranego miejsca, jaki skrywa każdy z hoteli marki. Jednocześnie dzięki wielu atrakcjom dla dzieci, obiekty ibis Styles są doskonałym wyborem dla podróżujących rodzin.

***
O ACCOR
Accor jest wiodącą grupą hotelarską na świecie oferującą gościom wyjątkowe i niezapomniane wrażenia w ponad 5 200 hotelach, kurortach i rezydencjach oraz 10 000 obiektach gastronomicznych w 110 krajach. Grupa dysponuje jednym z najbardziej zróżnicowanych i w pełni zintegrowanych ekosystemów hotelarskich obejmujących szerokie portfolio ponad 40 marek segmentu luxury, premium, midscale i economy. Wyjątkowe i unikalne doświadczenia uzupełnia oferta rozrywkowa, bary i restauracje, markowe rezydencje prywatne, współdzielone obiekty noclegowe, consierge, przestrzenie co-workingowe i wiele innych. Niezrównaną pozycję Accor w sektorze lifestylowym – jednej z najszybciej rozwijających się kategorii w branży – gwarantuje Ennismore, kreatywną firmę hotelarską z wywodzącą się z kultury i lokalnych społeczności z bogatym portfolio przedsiębiorczych i własnych marek z jasno określonym celem. Accor wyróżnia się niezastąpionym portfolio charakterystycznych marek i zespołem liczącym ponad 260 000 osób na całym świecie. Dodatkowo Grupa oferuje wszechstronny lifestylowy program lojalnościowy ALL – Accor Live Limitless, o korzyściach którego przekonało się już ponad 68 milionów członków z całego świata. ALL jako codzienny towarzysz hotelowych gości pozwala na wzbogacenie pobytu o dodatkową wartość i przeżycia związane z szeroką gamą benefitów, usług i doświadczeń. Accor jest głęboko zaangażowany w tworzenie zrównoważonego rozwoju, aktywnie działając na rzecz naszej planety i lokalnych społeczności. W ramach programu Planet 21 – Acting Here. Accor działa na rzecz „pozytywnego hotelarstwa”, a w ramach Accor Solidarity, RiiSE i inicjatywy ALL Heartist Fund pomaga osobom w niekorzystnej sytuacji życiowej poprzez gwarancję wysokiej etyki biznesowej, odpowiedzialność względem turystyki i ekologii, zaangażowania w społeczność, zróżnicowanie i inkluzyjność. Założona w 1967 roku spółka Accor SA jest notowana na paryskiej giełdzie Euronext (kod ISIN: FR0000120404) oraz na rynku OTC (kod ACRFY) w Stanach Zjednoczonych. Więcej informacji na stronie: group.accor.com. Zapraszamy do polubienia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas na Twitter, Facebook, LinkedIn, Instagrama.

A to już wiesz?  Best Western Rewards jednym z najlepszych programów lojalnościowych na świecie

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy