nowe produkty/usługi transport

15 lat lotów Emirates do Auckland

15 lat lotów Emirates do Auckland
Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. - Dubaj, ZEA

Data publikacji: 07.08.2018

Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: 15 lat lotów Emirates do Auckland

Kategoria: nowe produkty/usługi, transport

Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. – Dubaj, ZEA –

Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. – Dubaj, ZEA – Linie Emirates świętują 15. rocznicę otwarcia połączenia do Auckland, największego miasta Nowej Zelandii.  Od pierwszego lotu w 2003 r. linie przewiozły na trasie ponad dwa miliony pasażerów, łącząc Nową Zelandię ze światem, wykonując z tego kraju 21 lotów tygodniowo do Dubaju, na Bali i do innych kierunków w siatce połączeń. 

Pierwsze loty odbywały się codziennie przez Sydney i Melbourne, a później także przez Brisbane. W 2009 r. uznany przewoźnik wprowadził na trasie kultowy samolot Airbus A380. Tym samym rewolucyjny dwupokładowiec zaczął kursować między Auckland, Sydney i kosmopolitycznym portem Emirates w Dubaju. Kilka lat później Airbusy A380 pojawiły się na wszystkich trasach do Auckland przez Melbourne i Brisbane. Obecnie linie Emirates realizują codzienne połączenie bezpośrednie A380 Auckland-Dubaj oraz nowe codzienne połączenie B777-300ER przez Bali.

Po otwarciu nowego połączenia Dubaj-Auckland-Bali w czerwcu linie Emirates zostały jedyną linią oferującą codzienne całoroczne loty na Bali, zapewniając Nowozelandczykom większy wybór i elastyczność rezerwacji wczasów na indonezyjskiej wyspie.  Ponadto przewoźnik obsługuje codzienne połączenie A380 Christchurch-Dubaj przez Sydney. 

źródło: Biuro Prasowe Emirates

Załączniki: 15 lat lotów Emirates do Auckland nowe produkty/usługi, transport - Wtorek, 7 sierpnia 2018 r. - Dubaj, ZEA -

Hashtagi: #nowe produkty/usługi #transport

A to już wiesz?  Linie Emirates i flydubai pod wspólnym programem lojalnościowym Emirates Skywards

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy